ADO Grup

ADO Grup, kurumsal kimliği altında, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında, faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda lider, güvenilir, aranan, tercih edilen 4x4’lük bir dünya şirketi olmayı ve bu hedef doğrultusunda çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımız ile birlikte ilerlemeyi amaç edinmiştir.

Tüm ADO Grup çalışanları, grubun faaliyet gösterdiği alanlarda, yurt içinde ve yurt dışında, başarılı projelere imza atarak, grubun sektörde ayrıcalıklı konumda olabilmesi için heyecanla çalışmayı ilke edinmiştir.

Sürdürülebilir, istikrarlı ve entegrasyonu esas alan bir büyüme yaratmak için çalışan ADO Şirketler Grubu, grubun piyasalarda rekabet gücünü arttırması için maliyet bilinci ile hareket ederken, iş yaptığı tüm coğrafyalarda da çalışanlarımızın, toplumun, tüketicilerimizin memnuniyetini esas alarak, sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığı bilincinden ödün vermeden faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.

ADO Grup’un Yeni Üyesi ADO Carbotek!

ADO Grup olarak şimdi de dört dörtlük CTP (cam takviyeli polyester) ürünler üretiyoruz.

ADO Carbotek fabrikamızın temelleri 2019’un son çeyreğinde atıldı. 2020’nin ilk ayından itibaren ise üretime geçildi ve tüm ürünlerimizi uluslararası kalite standartlarında üretiyoruz. Ürettiğimiz CTP profillerin kalitesini ise çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşları tarafından belgelendiriyoruz.

ADO Grup’un yurtiçinde ve yurtdışında sahip olduğu yaygın bayi ve satış ağını kullanarak, sektöründe kaliteli ve eğitimli çalışanlarımızla ADO Carbotek ürünlerimizi de kısa sürede tüm yurtiçinde ve yurtdışında tercih edilir ürünler hâline getirmeyi başardık. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında CTP ürünler alanında söz sahibi bir konumda yer alıyoruz.

ADO Carbotek olarak kalite politikamız müşteri memnuniyeti esasına dayanıyor. Müşteri memnuniyetinin kalıcı olması için de müşterinin şartlarının karşılanıp karşılanmadığını sürekli ölçüyoruz. Bizler biliyoruz ki müşteri talepleri ve şartları zamanla değişebiliyor. O yüzden bu ölçümlemeyi sürekli yaparak ilerliyoruz. Paydaşlarımız diye nitelendirdiğimiz müşterilerimizi sürekli bilgilendirip sektördeki gelişmeleri aktarıyoruz ve onların bilgilerini de sürekli canlı tutuyoruz. Müşteri şikayetlerine önem veriyoruz. En ufak memnuniyetsizlik durumunda düzeltici faaliyetleri devreye sokuyoruz. Bizim için çalışanların mutluluğu, müşteri memnuniyetine ulaşmada en önemli koşuldur. Herkesin işini benimsediği, yaptığı işten mutlu olduğu bir ortamı hedefliyor ve ekip çalışmasına önem veriyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, çevresel sorumlulukların bilincinde olan bir firma olarak ürünlerin üretilmesinden sevkiyatın tamamlanmasına kadar geçen tüm süreçte, faaliyetlerimizin çevresel boyut ve etkilerini belirliyor, aldığımız önlemler doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Temiz bir çevre ve sağlıklı bir gelecek için her yıl yeni hedefler belirliyoruz. Öncelikli hedefimiz mümkün olduğunca az atık üretmek olsa da üretim yaparken çıkan atıkları sınıflandırıyor geri dönüşümü sağlanamayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde ve yasalara uygun olarak bertaraf ediyoruz.

Doğal kaynak kullanımımızı ve atık üretimimizi mümkün olan en az seviyeye indirmek için yeni metodlar geliştirmeye çalışıyor, çevre koruma kapsamında kurulan sistemlerin sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

Bütün ilkelerimiz ve çalışmalarımız doğrultusunda amacımız dünyanın en kaliteli CTP (cam takviyeli polyester) üreticisi olmak, en ileri teknoloji ile ürettiğimiz ürünlerimizi dünyaya tanıtarak hem ADO Carbotek adını hem de Türkiye’yi temsil etmektir.